1.08.2012

שיבוץ

girlrecommendedsummer

about it 40 ?"?, buy viagra ??????? ????" src="http://babyfashion.co.il/wp-content/uploads/2012/08/all-005-e1343828686887.jpg" alt="" width="300" height="400" />

???? ??????? ????????? ?????? ?? ???? ?????? ???? ????? ?????? ?? ???? ????? ???? ??? ?????? ?? ?? ?????? ????. ?????, ???? ??? ??? ?????? ????? ?? ???? ???????, ????? ?? ???? ????? ???? ?????? ?? ????? ??????? ??????. ?????? ?????, ?????? – ?????? ????? ???????.

??? ?? ??? ?????? ?? ??????, ?? ??? ???? ?? ?? ????? ???? – ???? ?? ?????. ?????? ?????? ????? ????, ?????? ????? ??? ????? ??? –?????? ?????. ????, ??????? ????? ????? ???? ??? ???? ??? ????, ??? ???? ???? ?? ????? ???? ?? ???? ???????? ????. ??????? ?? ??????? ?????? ?????? ?????? ????? (????) ?????? ?????. ???? ???? ?? ??? ?????? ?????? ???? ?????? ?????? ??? ??? ?? ???? – ??? ?? ???.

?? ????? ????? ???????? ????. ??, ??? ?????? ?? ?????? ????????? ?????? ?? ????? ???? ?????? ??? ????, ????? ?'??? ????? (???? ??????? ???) ?????? ????? ?????. ?????? ????? ??? ????? ????? ??'??? ??????? ?? ????? ??????? ???? ??????, ?? ?'??? ??????? ??????? ???? ??? ??? ?????? ????? ?????.  ??? ?? ????? ?????? ??? ?? ????, ??? ???? – ????? ??? ?????? ??? 20 ??????? ????? ???????? ?????? ??? 3, ??? ????. ?? ????? ????, ??? ???? ???????. ??? ???? ???? ????? ??? ?? ????? ??????, ???? ????? ????? ?????? (??? ?????) ?? ?????? – ????? ??? ???? ?? (?????!) ????, ????? ??? ?? ???? ???????. ??? ?????? ?????? ???????? ???? ?????? ???, ??? ????? ????? ??? ???? ?? ??????. ????? ?? ????, ?????? ????? ???? ????? ????????. ????? ?? 40 ?"?, ????? ??? ??? ??? ???? ?? ???????, ????? ?? ??'??? ???? ????? ??????? ?????. ?????, ?????? ????? ?? ???? ??? ???? ????? ?????: ???? ???? ??? ??? ??????? ?? ??? ????? ??? ????.

תגובות

(לא יופיע בתגובה)

* שדה חובה

אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. האתר בייבי פאשין שומר לעצמו את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתו ושומר לעצמו את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו. אין באמור לעיל כדי לגרוע מהאמור בהוראה מהוראות תנאי השימוש באתר או בכל דין אחר.

 1. תמונות מקסימות ::))

  אפרת
  1 באוגוסט 2012 18:43
 2. תמיד תהיתי לגבי הוניגמן קידס, האם יש טעם להכנס לחנות או לא, ובסופו של דבר לא נכנסתי. יש שם משהו שגורם לי להמשיך בדרכי

  דנה
  2 באוגוסט 2012 08:07
 3. להוניגמן קידס באמת יש לעיתים פריטים נחמדים ואיכותיים אם כי לרוב לא זולים. מה שכן..נראה לי שאין להם יחסי ציבור והרבה לא יודעים בכלל שלהוניגמן יש מחלקת ילדים..
  על כל פנים, תודה על הפוסט המקסים!!! (:

  אנה
  2 באוגוסט 2012 08:33
 4. המכנסיים מקסימים וזה קצת מפתיע אותי, כי בתחילת הקיץ נכנסתי להוניגמן-קידס כדי להחליף מתנה שקיבלתי – ולא מצאתי שום דבר. היצע הבגדים לבנות היה מזעזע בעיניי.

  וחייבת מילות פירגון חמות במיוחד לנוקיל'ה מהפוסט הקודם – הזמנתי את השמלה המסתובבת באמצעות מרמלדה מרקט. עוד באותו יום יצרה איתי קשר המעצבת והודיעה לי בצער שהדגם שרציתי אזל, והציעה לי דגם אחר. קיבלתי את ההצעה. היום הגיע המשלוח, ומלבד השמלה המסתובבת הנהדרת צורפה לחבילה גם גופיית פסים יפהפיה, עם פתק – פיצוי על כך שהדגם שרציתי לא היה במלאי. לא זוכרת מתי בפעם האחרונה קיבלתי כזה שירות. באמת. היא הרוויחה לקוחה.

  הדס
  2 באוגוסט 2012 17:05
 5. הוניגמן קידס היא מהחנויות ששווה לעבור בהן מדי פעם. אין שם ממש מציאות יפות, אבל מדי פעם אפשר לדוג איזה פריט אחד שעושה את העבודה… נכון גם לילדים גדולים יותר…

  אורלי
  3 באוגוסט 2012 11:11
 6. היי דפנה

  תנסי פעם להיכנס לאחת החנויןת של KIWI בגדי ילדים. יש 22 חנויות כאלו הכל 100% כותנה במחירים נמוכים ודגמים משעגים!!!

  נירית
  11 באוגוסט 2012 12:53
 7. ועוד משהו שלא קשור ספציפית לפוסט הזה- מוזר שכל הקיץ לא היה אפילו פוסט אחד על בגדי ים!

  דנה
  19 באוגוסט 2012 17:27