29.05.2012

עונת החתונות

girlhand_washrecommendedsummer

gastritis 700-1000 ?"?, ???? ????" src="http://babyfashion.co.il/wp-content/uploads/2012/05/4-e1338278841303.jpg" alt="" width="300" height="424" />

??? ?????? ????? ?????? (?? ??? ???? ????? ???? ???? ???) ??? ?????? ??????, ?????? ????? ?????? ??????? ????? ??????? ???? ???????? ??????. ???? ?? ?????? ??? ????? ????? ??????? ?? ???????? ?????? ?????? ????? ???????, ???? ???, ????? ????? ?????, ????? ????? ???????? ?????? ??.

??? ????? ??? ????? ?? ???? ????, ????? ???? ????? ???? ????? ???? ????? ????? ???? ?????? ???? ?????? ?????? ?????? ????? ???????? ??????. ???? ????? ???? ????? ?????? ?????? ??????? ???, ????? ?????? ???????? ????????? ???. ??? ????? "???? ????" ??? ????? ???????? ?????? ??????? ?? ????? ?????? ???? ?????? ??? 14 (?? ?? ???? ??????? ????). ?????? ??????? ???????? ??????, ????? ????? ?? ??? ?????, ?????? ?????, ??? ????? ?? ?? ?????? ??????.

???????? ????? ?????? ??????: ???? ??????? ????? ????? ????? ?? ???? ???????, ?? ????? ?????? ?????? ???? ???? ????? ???? ????? ????? ?? ????? ???????? ???????. ????? ??????', ??????? ?? ???? ????, ?? ??? ??????? ????????? ???? ??????? ???? ?????? ??????. ?? ?????? ????? ???? ?????? ????? ???????? ??????? ?? ???? ?????. ??????? ??? ?? ????? ??? ???, ??? ??????? ?????????? ?????: ?? ?????, ????? ???????. ?? ???? ?????? ???? ????? – ??? ?? ??? ??? ???? ?????? ????? ?????? ????? ?????? ?????, ??? ?????, ?? ?? ?? ????? ????? ??? ????? ??????.

??? ?? ????? ?????, ??? ?? ?? ?? ????? ?????? ???? ??????. ??????? ???? ??? 700-100 ?"?. ??? ?? ????? ?? ????? ???? ????? ???? ????? ???, ??? ?? ??? ??, ?????? ??? ???? ????? ??????. ???? ?? ????? ?????? ???????? ????? ??????? ?????? ?????? ??????? ???? ???? ?????. ?? ????? ?? ??, ???? ????? ??? "???? ????".

תגובות

(לא יופיע בתגובה)

* שדה חובה

אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. האתר בייבי פאשין שומר לעצמו את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתו ושומר לעצמו את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו. אין באמור לעיל כדי לגרוע מהאמור בהוראה מהוראות תנאי השימוש באתר או בכל דין אחר.

 1. השמלות באמת יפות אבל מאלה שלא מבינות מדוע להוציא סכומים כאלה על שמלת ילדה. אני לא אוהבת את כל השמלות המצועצעות שקונים לשושבינות הצעירות, נפוחות, נוצצים ובדר"כ במראה מבוגר ולא נוח.
  לחילופין יש גם מעצבות אחרות כמו נעמונת (לשעבר) או טובהלס או הרבה אחרות אבל עדיין לא רואה סיבה להוציא סכומים כאלה על שמלה.
  כשיש אירוע אני בסופו של דבר מוצאת שמלה בזארה, תמיד יש 2-3 דגמים חגיגיים ובטעם. וזה עולה כ-150 ש"ח

  נעה
  29 במאי 2012 14:12
 2. בתור כלה שהשושבינה שלה הייתה לבושה בשמלה של ליאת אני חייבת להמליץ בחום רב על השמלות, שווה את המחיר, איכות מעולה ועיצוב מהמם שאי אפשר למצוא בכל מקום.
  מי שמחפשת איכות של זארה שתקנה בזארה מי שמחפשת שמלה מיוחדת ואיכותית באמת שתפנה לליאת :)

  קירה
  29 במאי 2012 15:52
 3. לכן אני אמרתי, אני מאלה לא אחרות. אכן שכל אחת תעשה כראות עיניה, בחירה חופשית. אני דווקא מחפשת איכות, אבל בעיקר לבגדים שצריך ללבוש יותר מפעם אחת. מה עןשים עם השמלה אחרי החתונה? לאן הילדה תלך איתה?
  אגב, שלא יובן לא נכון, השמלות באמת יפייפיות ולא נראות כמו שמלות שושבינות מהסוג הנדוש, הנוצץ, הנפוח וחסר הטעם

  נעה
  29 במאי 2012 15:59
 4. אני באמת חושבת שבענייני אירועים, לכל אחת יש רגישות אחרת. זארה זה סבבה, וליאת זה גם סבבה. העיקר שלילדה יהיה נוח וכיף ושהבד יהיה נעים ולא סינטתי מדי

  dafna
  29 במאי 2012 21:26
 5. השמלות באמת מאוד יפות, אם כי כל הקטע של להוציא על "ארוע" סכומים שלא קשורים למה שבדכ מוציאים על בגדים נראה לי בעייתי. ואין שום בעיה עם האיכות של זרה כשמדובר על שמלה שלא לובשים הרבה.

  דנה
  30 במאי 2012 08:36
 6. איזו מופרכות!
  אין לי בעיה שדפנה כותבת כאן על בגדים יקרים כל עוד אפשר לחרוש עליהם אבל השמלות, המאוד יפות אגב, האלה שנועדו לשימוש חד פעמי… קשה לי מאוד להבין את ההמלצה עליהן ואת רכישתן.

  אם אני טועה והן נלבשות יותר מפעם-פעמיים, אנא תקנו אותי.

  אורית עריף
  30 במאי 2012 10:04
 7. אני באמת לא מבינה את הנטיה של אנשים "להיכנס לכיס" של אחרים. מי קבע מה "בעייתי" ומה לא? יש כאלה שלקנות לילד טי שירט ב-50 ש"ח זה מופרך בשבילם ויש כאלה שלא יקנו לעצמם שנה אבל יקנו לילד בגדים בכיכר המדינה….זה כיף לקרוא ולהתעדכן בקולקציות ומעצבים גם אם זה דברים יותר יקרים או יוקרתיים. וגם כשאני קוראת על קולקציות לילדים של "דיור" זה כיף למרות שאני לא יכולה להרשות לעצמי.

  אנה
  30 במאי 2012 23:48
 8. אין פה שום "כניסה לכיס".
  מדובר על בלוג העוסק במוצרי צריכה ולכן המחיר כמו גם איכות המוצר ומשך השימוש שהוא מאפשר הם חלק אינטגרלי ומהותי בדיון.
  (ולראייה מחירו של הבגד מצויין בכותרת כל פוסט ולא פעם נידון בגוף הטקסט עצמו).

  אורית עריף
  31 במאי 2012 00:11
 9. גם לי קצת קשה עם ההמלצה הזאת. בדיוק רכשתי שמלת שושבינה לבתי (120 ש"ח וזה גם לא מעט בעיני לשמלה עבור ילדה אבל היא בכל זאת קצת יותר מיוחדת, ואני לא מתכוונת לכל הקצפתיות). במסגרת החיפושים ראיתי שמלה לבנה הורסת של Mom&Me שעלתה משהו כמו 300 ש"ח, זה הרבה פחות ממה שמופיע כאן ועדיין אני פשוט לא מוכנה להוציא סכומים כאלה על ילדה לא משנה כמה השמלה יפה. אני יודעת שהמעצבות משקיעות זמן, מחשבה, ויצירתיות ועובדות עם חומרי גלם מעולים, אני מעריכה מאוד את העבודה שלהן, ועדיין אין שום סיבה שבעולם. אגב, גם על עצמי אני לא אוציא כאלה סכומים כך שאין פה double standards…

  שירן
  31 במאי 2012 08:19
 10. תשמעו,קודם כל-אני שמחה שיש דיון. זה כיף
  שנית-אני מודה שהשמלות יקרות,זה כתוב גם בפוסט עצמו.לפעמים שווה לי לכתוב על משהו,גם אם הוא יקר,אם אני מאמינה בייחודיות שלו. במקרה של ליאת גיליתי בחורה שמתייסחת לבגדי ילדים כמו לקוטור.מופרך או לאלא יודעת.אבל רציתי לתת לזה מקום.נכון שזה אייטם יותר אופנתי מצרכני,אבל בסדר,אפשר גם כאלה לפעמים :)
  בנוסף, אני חייבת לציין שאני מכירה אנשים שנוהגים להוציא סכומים כאלה.לא כי הם נורא עשירים,אלא כי אירוע עושה להם משהו בלב וזה שווה להם את החד פעמיות. וזה בסדר,הורה הורה והחלטותיו. דברים של בייבי דיור,לעומת זאת,שמלות משי שעולות 800 דולר,הן מחוץ לתחום בעיני.

  Dafna
  31 במאי 2012 08:37
 11. מה העניינים אתכן? זה בלוג פרטי עם המלצות פרטיות. היא לא מחוייבת לאף אחת או לאף דיעה. יש פה הצפה של מגוון רעיונות ודעות. לא חייבים לקבל כל דבר, זה אפילו נתון לדיון תרבותי בתגובות אבל מכאן ועד להחליט עבורה על מה היא צריכה לכתוב בבלוג?
  הגזמתן קצת

  נעה
  31 במאי 2012 08:38
 12. אני דווקא אוהבת שדפנה כותבת על עולמות רחוקים ממני, כמו למשל השמלות האלו. אני מרגישה שזה מעשיר אותי ולכן בוודאי שאני בעד כתיבה על מנעד רחב של בגדים, מעצבים ובכלל.
  אני גם אוהבת דיון ער, מגוון, מנומק ואם יוצא אז גם ביקורתי. זה מעניין! מעדיפה אותו פי אלף על פני דיונים שנעים בין "איזה יופי" ו"מהמם".

  דפנה יקירתי, חזקי ואמצי. אני מתה על הפוסטים שלך, גם על המופרכים שבהם :)

  אורית עריף
  31 במאי 2012 09:08
 13. עוד פוסט מעולה מבית היוצר של דפנה לוסטיג. מי אמר שהבלוג הזה הוא רק למוצרי צריכה? אפשר ורצוי וכיף להתעדכן גם בנישות שאולי לא הכרחיות לכולנו כרגע ואני באמת לא מבינה את הביקורת. אף אחת לא חייבת לקנות (ולמען האמת אף אחת גם לא חייבת לקרוא), כל אמא הישר בעיניה תעשה. אבל כמו שאני קוראת "ווג" כי כיף לי לדעת מה הטרנדים הנוכחיים, למרות שאני לא קונה פראדה או פנדי על בסיס יומי או שבועי (או שנתי), כיף לי לקרוא גם פוסטים כאלה. הרחבת אופקים אופנתית שכזו. ולגופו של עניין, דפנה הכי צודקת. כמו שיש כלות שתשלמנה 20,000 ש"ח על השמלה שאותה תלבשנה ביום הגדול, כך יש מי שתרצה שהבת שלה תהיה לבושה במיטב המחלצות באירוע שקרוב לליבה. ובאותה מידה לגיטימי לקנות שמלה בזארה או בייבי גאפ או ווטאבר. העיקר להיות מודעות לאפשרויות השונות. !keep up the good work

  Ilit
  1 ביוני 2012 22:31
 14. ומה עם יצירה ישראלית? אתן יודעות מה היחס- רווח כשאת קונה שמלה יפה בזארה? וכשמעצב ישראלי מוכר? לי תמיד יש את הגישה שאני מכבדת כל יוצר. הוא יודעה מה המחיר ליצירה שלו. אני לא תמיד יכולה להרשות לעצמי אבל מכבדת אותם ביותר!

  אר
  9 ביוני 2012 07:08
 15. אני חושבת שזה בסדר לכתוב על שמלות שעולות 800 שח וגם לגמרי בסדר להגיב בעניין. אם הבלוג עוסק בצרכנות זה בהחלט לגיטימי לעסוק במחיר, ואם מישהי חושבת שהוא מופרך זו תגובה לגיטימית. הרבה יותר צורם לי שמישהי כתבה כאן "מי שמחפשת איכות של זארה שתקנה זארה". בעיני זו מופרכות.

  דנה
  12 ביוני 2012 10:43