28.03.2012

הילדה מאיפנמה

girlrecommendedshoessummer

help 129 ?"?, pilule
??????" src="http://babyfashion.co.il/wp-content/uploads/2012/03/ipenima4-e1332933459198.jpg" alt="" width="520" height="395" />

???? ?? ???? ????? ????? ????? ??? ?????? ???? ???? ?????? ??? ????? ?????. ??? ????? ???? ?????? ?????? ?? ????? ?????, ???? ??????? ????? ????? ???. ???? ????? ??? ???? ????? ????? ?? ?? ?????? ??????? ??? ?????? ?? ???? ?????.

??? ????? ?? ???? ?? ?? ????? ??????? ??????. ?? ????, ??? ?????? ??? ??? ?? ?????? ?????? ??. ?? ???????? ??? ?? ????? ?????, ?????? ?? ?? ??????. ??? ?? ???? ????? ????? ?????? ????? ????? ?????? ????? ???? ?????. ???? ?????? ???? ??????. ???? ?? ????? ?????? ?? ???? ?? ?? ???? ???. ??????, ????? ?????? ????? ?? ???? ???? ??? ????.

???? ???? ???? ????? ??? ?????. ????? ??? ????? ????? ???? ??? ?? ?????? (?? ?? ?? ???? ??????? ??? ??????? ?????. ?? ?? ????). ??? ????? ? H&M, ?? ??? ?? ??? ?????? ???????? ?? ??????, ??? ??? ??????? ?? ???????. ??? ????????, ??????? ??? ?? ????? ???? ????? ?? ?????? ?????. ??? ?? ????? ?? ?????? ?????? ??? ????, ??? ??? ???? ??? ?? ?? ????? ?????? ?? ????? ?????? ?? ???????.

????? ???? ?? ???, 80-130 ?, ???? ??? ?????? ????? ????? ????? ??? ?????? ????????.  ???? ????? ???? ?????? ?????? 38 ???, ?"???" ??????? 9 ??? ???? ???????? ????? ?????? ?????? ????. ?? ?? ??? ???? ????? ??? ???, ????? ??????? ?? ???? ??????, ?????? ???????.

תגובות

(לא יופיע בתגובה)

* שדה חובה

אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. האתר בייבי פאשין שומר לעצמו את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתו ושומר לעצמו את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו. אין באמור לעיל כדי לגרוע מהאמור בהוראה מהוראות תנאי השימוש באתר או בכל דין אחר.

 1. אני קניתי סנדלים של איפנמה לבתי בת השלוש בשנה שעברה.

  היא הייתה מטורפת עליהן, אבל בתכלס, מבחינת החזקת רגל – הן ממש לא משהו. ולכן, כמו שכתבת – לים זה סבבה, אבל לגן לא ממש. לגן היא כנראה תמשיך ללכת עם סנדלי בנים של טימברלנד…

  אני מודה שהנוצצים האלה הם מבחינתי דיל ברייקר, למרות הסוליה המפוספסת היפה מאד לטעמי.

  הדס
  28 במרץ 2012 16:13
 2. הבת שלי כבר בגיל שמשכנע את אמא… והן היו מתוקות להפליא בשנה שעברה, וכנראה נוסיף זוג גם השנה….

  אורלי
  30 במרץ 2012 16:19
 3. אני אוהבת את הסנדלים של איפנימה לגילאים קצת יותר גדולים, אז גם לא מחוייבים לנעול אותן רק לים ובהחלט סבבה ונוח לגן ולביס.לדעתי סגנון של ילדים לא חייב להיות תמיד כל כך מדוייק, אפשר להשתעשע קצת ולכן גם אם זה משהו שאני לא אלבש/אנעל בחיים לפעמים לילדה זה חמוד ומגניב. גם המחיר לא יקר אם הם משמשים כאופציה לסנדלים ולא רק קפקפים לים.

  דנה
  9 באפריל 2012 11:32