13.03.2012

במעבר חד

 • סטרץ' של HM
 • 50 ש"ח
girlrecommendedseason

site 50 ?"?, H&M" src="http://babyfashion.co.il/wp-content/uploads/2012/03/all-142-e1331625580248.jpg" alt="" width="300" height="400" />

?????, ?? ???, ??? ?? ??? ???? ????? ?? ????? ?? ?? ???????. ?? ??? ????? ????? ??? ????. ??? ?????? ??? ??? ??? ???? ?????, ??? ????? ???? ???? ?????? ???????. ????? ??????? ??????? ???? ????? ??? ?????? ????, ??? ????? ??? ??? ?? ?? ???????. ?? ?? ?? ????? ????? ?????, ???? ?? ????? ???? ??? ?????? ?????? ???????.

???? ?????? ??? ??? H&M. ??? ?? ?? ????? ???? ???? ??????? ???? ????. ???????? ???? ?? H&M ?????? ????? ?????,?????? ????? ?? ??????, ??? ???? ???? ????? ???. ??? ????? ?? ??? ??? ?? ????. ????? "???? ?????'" ???? ????? ?????? ?????? ??? ?????' ??????? ???????. ??? ??? ?? ????????? ??????? ???, ??? ?????? ?? ?? ?????????? ??????? ?? – ??? ?? ??? ????? ???? ???? ??????? ??? ???? ??? ???? ???? ?? ????. ??? ?? ???? ????? ???? ??? ????? ????, ?????? ?????? ????? ?????. ??? ???? ?????? ????, ???? ?? 50 ?, ???? ????? ????? ??????? ???????.

תגובות

(לא יופיע בתגובה)

* שדה חובה

אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. האתר בייבי פאשין שומר לעצמו את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתו ושומר לעצמו את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו. אין באמור לעיל כדי לגרוע מהאמור בהוראה מהוראות תנאי השימוש באתר או בכל דין אחר.

 1. בדיוק הייתי שם השבוע. עמדתי מול הקולבים ושאלתי את עצמי, מה לעזאזל אמורה לכלול מלתחת קיץ של בת שנה? מה הבייסיקס?

  אמא של פיקי
  13 במרץ 2012 13:51
 2. שאלה: היפיפיה המהממת הזאת לובשת משהו מתחת לסטרץ' (גרביונים או רגליות)? כי אני עדיין נורא מתלבטת אם זה מספיק עבה בשביל הגוזל שלי שעדיין זוחלת, במזג האויר ההפכפך של ימים אלה.מצד שני, מתה להפטר מהפוטרים המסורבלים והמעצבים..

  אמא של עלמה
  13 במרץ 2012 18:31
 3. דפנה
  קודם כל ברכות על האתר. הוא מדהים. אני נהנית לקרוא כל פוסט ופוסט שמתפרסם.

  הסטרץ' נראה שימושי ביותר ויש לי הרגשה משונה שאני היום בשופינג…..

  נ.ב.
  ממליצה לך בחום על ביקור בעמק העודפים. הם מייבאים בגדים מחו"ל וזו ממש פנינה לאמהות. תראי מידע עליהם בגוגל.
  יום נהדר

  יעל צבי
  14 במרץ 2012 06:40
 4. אכן יש לא מעט פריטים מקסימים בקולקציית המעבר והקיץ של הילדים ב- h&m (מה שאי אפשר להגיד לצערי על המבוגרים הפעם) אבל ממליצה בחום לא לחכות לקיץ ולקנות כבר עכשיו את מה שמוצא חן בעינכם כיוון שזה מתחסל במהירות.

  נעה
  15 במרץ 2012 01:28
 5. הבן של רוצה לדעת מאיפה חולצת הסנופי? יש לו אחת שקיבל בירושה והיא כבר טחונה ברמות שלא נאה ללבוש אותה אפילו כפיג'מה.

  מיה
  15 במרץ 2012 13:49
 6. אהלן לכל המגיבות, ותודה על התגובות! והנה התשובות לכל השאלות:

  אמא של פיקי: אני חושבת שמלתחת קיץ של ילדה בת שנה צריכה לכלול הרבה בגדים קצרים באורכים משתנים (שרוול קצר, גופיות, סטרץ' ארוך ומכנסיים קצרים) מכותנה טובה ואוורירית. ילדים סובלים מחום. לטעמי אין טעם להשקיע ביותר משמלה אחת או שתיים בגיל הזה.

  אמא של עלמה – לא, מתחת לסטרץ' אין לה עוד שכבה. אבל לילדה שעדיין זוחלת יתכן שמוקדם מדי לעבור לסטרץ'. הרצפה עדיין קרה.

  מיה – סוודר הסנופי הוא מפוקס קידס

  יעל – אגש לעמק העודפים. נשמע שווה. תודה!
  :)

  dafna
  18 במרץ 2012 14:12