16.02.2012

נקמת היורמים

accessoriesboygirlwintervery-recommendedshoesseason

 

information pills 239 ?"?, ??? ??????. ?????: ??"?" src="http://babyfashion.co.il/wp-content/uploads/2012/02/nb-e1329320100443.png" alt="" width="520" height="407" />

???? ???????? ??????? ??? ??? ????? ????????: ??? ?': "??? ????? ???? ????? ???????? ??? ???". ??? ?'+?': "???? ???? ??????! ??? ?????, ??? ???????, ??? ?????". ??? ?': "???? ????? ?? ??? ??? ?? ????? ?? ???? ??????". ??? ?'+?': "?? ??? ????, ??? ???. ??? ?????? ?? ??? ???? ??????? ?? ??????".

???, ????? ????? ?????? ???????, ??? ?????? ??? ?????? ?????? ?????? ????. ????? ?????, ???? ???. ?????? ???? ?? ??? ?????? ???? ???? ??? ????? ?????? ???? ??? ?????. ????? ???? ????? ?????, ????? ?? ???? ????? ????? ?????. ??? ????? ?? ?? ???? ???????, ??????? ??? ????? ?? ?? ???'????? ????????, ???? ???? ??? ??? ?????.

????? ?? ???, ????? ????? ?????? ??????? ?????, ??? ???? ???? ??? ??????. ???????? ??? ?????? ??? ??????, ?????? ?? ?????? ??? ??, ??? ?????? ???????. ?? ???? ????? ?? ???? ???? ?????? ?? ?????? ?? ?? ??????????, ??? ??????? ?? ?????? ?????? ????? ??? ????? ??? ??? ??? ?? ?????????? ???? ???? ?????? ????. ???, ??? ???? ?? ???? (????? ?????? ????? ????), ?????? ??????? ??? ??? ?????? ???? ???? ????? ??? ???: ?????? ????? ??????? ???? ?????? ????? ?????? ??? ???? ???? ????? ??? ?? ??? ????'??. ?? ???? ????? ?? ?????? ??? ???? ?????.

תגובות

(לא יופיע בתגובה)

* שדה חובה

אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. האתר בייבי פאשין שומר לעצמו את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתו ושומר לעצמו את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו. אין באמור לעיל כדי לגרוע מהאמור בהוראה מהוראות תנאי השימוש באתר או בכל דין אחר.

 1. יש לניו בלאנס סדרות לילדים עם דמויות מסנופי או רחוב סומסום, אני גיליתי בחנות שנקראת groovy shoes ב- queen street אשר בטורונטו (גלותי הזמנית).
  http://www.groovyshoes.ca/script
  s/prodList.asp?idcategory=44&curPage=2&sortField=sortorder

  שווה להציץ באתר, שלמרות שהוא לא מאוד מושקע, גם בו ובחנות עצמה יש היצע אדיר של סניקרס לכל הגילאים, מכל מיני סדרות שלא רואים בחנויות אחרות. אני לא בטוחה איך אפשר לשלוח לארץ, אנחנו נעזרנו בקרובי משפחה..

  עכשיו בטורונטו
  16 בפברואר 2012 16:16
 2. דפנה, עוד כמה זמן לדעתך נשאר עד שהם יעברו להנעלת קיץ ? שווה להשקיע עכשיו בזוג נעליים חדשות?

  הזוג הצהוב באמת מקסים, מתאים גם לבנים ?

  סמדר
  16 בפברואר 2012 16:32
 3. הי סמדר! אני חושבת שהילדים ילכו עם סניקרז לפחות עד מאי, והרי סניקרז של ילדים נשחקים ומחזיקים מעמד שלושה חודשים גג, ככה שלגמרי לדעתי יש מצב לקנות עכשיו זוג חדש. ובטח שהצהוב מתאים גם לבנים!

  baby fashion
  16 בפברואר 2012 17:46
 4. בכלל נעלי ספורט רכות שחלק מהחברות מייצרות הן עדיפות בעיני בגיליאים הצעירים על נעלי ההליכה הראשונות הגסות והמכוערות (ברוב המקרים).
  לילדה שלי קניתי נעלי הליכה ראשונות כמו שנהוג בספר אבל די מהר החלפתי לה לפומה שהיו רכות, נעימות ונפלאות כנעלי "התחלה" וגם שנה אחרי זה קניתי לה את אותו זוג. הן פחות גסות וגדולות מנעלי ספורט סדנדרטיות ורכות כמו כפפה.
  אגב, מנסיון, עדיף לקנות שחורות לגן (כן של בנים) והן יפות לא פחות מהלבנות שאחרי יומיים איבדו את הצבע אי שם בבוץ

  נעה
  16 בפברואר 2012 20:35
 5. אגב, הילד בתמונה פשוט יפייפה

  נעה
  16 בפברואר 2012 20:36
 6. נכון, לניו בלאנס יש באמת אחלה סניקרס לילדים, למי אכפת שזה "לא מקורי". אגב, שיחת האמהות שמוזכרת כאן לגמרי פתטית. אני מקווה שאלה אמהות לילד ראשון…

  דנה
  22 בפברואר 2012 12:00