29.01.2012

הלו חתלתולה

accessoriesgirlrecommended

medical
58 ?"?, information pills
??? ????" src="http://babyfashion.co.il/wp-content/uploads/2012/01/all-124-e1327833431161.jpg" alt="" width="520" height="390" />

??? ??????? ???????? ??????? ?? ??? ?????? ?????????? ??????, "??? ????" ??? ???? ????? ??. ???? ?? ???? ???? ??? (????? ???? ? 1974) ????? ??? ?? ??? ?????? "??? ????" ??????? ???? ????? ?? ???? ???????? ?????? ?? ????????, ??????? ???? ??????? ??????? ?? ???? – ????, ?????, ?? ??, ????? ??? – ??? ???????????.

?????? ??????? ????? ???? ??????? ???? ???? ?? "??? ????" ???? ????? ?????? ??? ??????. ?????? ??? ????? ?? ?? ?????? ???? ?? ????? ???? ?????, ?? ?? ???? ?????? ????? ??? ???????. ???? ???? ?? ????? ????. ?????? ?????? ??????? ?????? ?? ??????? ??? – ??????, ????, ?????????? ????? ???? ??? ??? ??????.

????? ????? ????. ??? ?? ?? ????? ????? ??????? ?????? ????? ?? ???? ??? ???? ?? ??????. ?????, ???. ?? ????? ???? ??? ?? ????? ????. ??????? ??? ???????, ??? ???? ?? ?? ????? ???. ??? ???, ??? ????? ??????, ???? ???? ?????, ?? ????? ?????. ?? ??? ???? ???? ??? ?????. ??????? ?? ?????, ????? ???? ?????. ?????, ????? ?????? ??? 29 ? ?? ??? ??????, ????? ??????, ???? ????? ?? ????? ???? ????? ???? ????? ? 179 ?.

תגובות

(לא יופיע בתגובה)

* שדה חובה

אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. האתר בייבי פאשין שומר לעצמו את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתו ושומר לעצמו את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו. אין באמור לעיל כדי לגרוע מהאמור בהוראה מהוראות תנאי השימוש באתר או בכל דין אחר.

 1. הי, רציתי לציין שנפתחה לאחרונה חנות זהה גם בסינימה סיטי שבראשון לציון.

  דפנה
  29 בינואר 2012 17:58
 2. אני כל כך אוהבת הלו קיטי אבל גם כל כך מתביישת ללכת עם כל דבר שקשור בזה (למרות שיכול ללכת טוב עם לוק המורה שיש לי ביום יום, מכורח המציאות). מזל שיש אחיינים שאפשר לפנק בקיטי קיטי מכל הסוגים והמינים!

  Photo.Fashion.Passion
  29 בינואר 2012 18:45
 3. יש לך מזל שהיא עוד קטנה
  אנחנו בתקופת הנסיכות וכבר בא לי להקיא מכל דבר שקשור בזה (ואני עוד מסננת)למזלי הנסיכה האהובה עליה היא בל (לא הבלונדינית הוורודה ולא הבלונדינית הכחולה, אלא החומה עם השמלה הצהובה :-) )
  אבל באמת מתי התקופה הזו נגמרת? אני כבר על סף יאוש

  נעה
  29 בינואר 2012 18:50
 4. קיטי מתוקה להפליא ובאמת מינימליסטית לעומת דמויות אחרות אבל המוצרים יקרים ללא הצדקה.

  דפנה אני לא יודעת לגבי מזלג וכפית אבל צלחת וקערה אפשר לקנות גם ב 10 ש'ח כל אחת בפיראט האדום/כפר השעשועים או בכל סופר. אני קניתי לאיילת צלחת וקערה של מיקי מאוס כי איילת ממש אוהבת אותו וזה באמת גורם לה לרצות לאכול כשהיא רואה את הצלחת.זה חשוב כי היא לא אכלנית גדולה…

  לילי אוהבת /מכירה את קיטי ? כי אם לא אז אין סיבה שזה יגרום לה לאהוב אמבטיות.תקני לה מגבת של דמות/ציור/חיה שהיא אוהבת.כנ'ל תדאגי שיהיו "יצורים" שהיא אוהבת באמבטיה וככה אולי היא תסכים להיכנס. בהצלחה!!

  meirava
  29 בינואר 2012 22:12
 5. הי מירב! לילי מכירה את קיטי-היא ישנה עם בובה שלה שהיא קיבלה במתנה מהדודה…לכן חשבתי שזה יקל עליה.אבל אני אנסה גם מגבת עם פנדה.זה בהחלט השלב הבא…. תודה :)

  dafna
  30 בינואר 2012 07:31
 6. גם אצלנו קיטי אהובה על בת השנתיים וחצי. קניתי מטריה שלה (ורוד מזעזע) ב-H&M ב-40 ש"ח. לגבי האמבטיה – מה שעובד אצלנו זה להכניס כלי פלסטיק מהמטבח. ושני משפכים אדומים שעלו שניהם 6 ש"ח באיקאה. הקטנה אמנם לא מזנקת בשמחה מיד, אבל אחרי כמה שניות היא עסוקה בלתפעל את המשפך.

  גילי
  30 בינואר 2012 08:33
 7. החנות מתוקה מאוד( אולי מתוקה מדי…), אבל התמחור גבוה יחסית למוצרי הלו קיטי שמחזיקים בחנויות אחרות ושעשו עליה לפני שנפתחה חנות המותג.

  דנה
  30 בינואר 2012 11:30
 8. אם היא אוהבת את קיטי אז סבבה זה יכול לעזור!

  אבל לפני המגבת אולי תחשבי מה את יכולה להכניס לאמבטיה שיגרום לה לרצות להיכנס.

  meirava
  30 בינואר 2012 12:31
 9. ובכן, בעקבות התגובות אני מבטיחה לבדוק את מחירי המוצרים של הלו קיטי ואיכותם גם ברשתות אחרות! תודה על כל התגובות. דפנה.

  dafna
  30 בינואר 2012 15:29