4.12.2011

טופ בויז

boywinterunisexvery-recommended

allergist ?? ??? ??" src="http://babyfashion.co.il/wp-content/uploads/2011/12/stars2-e1322723673127.jpg" alt="" width="200" height="267" />

?????? ?????? ?? ??? ???? ?????? "??? ????", ??????? ?????? ????? ????, ??? ????? ????? ????? ????. ????? ????? ????? ??????? ????? ?? ???? ????? ????? ????? ??????, ???? ????? ????? ?????? ?? ??? ???????: ???? ???????? ?? ????? ????? ???  ?????? ???????? ??? ???? ???? ???? ???. ?"??? ????" ?? ???????? ???? ?????, ?????? ???? ??? ??????? ?????? ??????? ?????????? ??? ?????? ??? ?????? ??? ??????? ???????. ??????? – ????? ?????.

?????'?? ?? ??????? ?? ?? ???? ??? ?? ??? ?? ?? ???? ????? ????? ?????. ??? ?? ?? ???? ???? , ?? ????? ?????? ?????? ?????? ????????. ???? ??. ??? ???? ???? ??? ????? ????? ?? ????? ????? ?????? ????? ?? ?????? ?? ????? ??'??? ??? ?? ????. ??? ??? 289 ????? – ??? ??? ??? – ??? ?????, ?? ???? ????'??? ???? ????? ????? ?? ????? ???. ??????? ??. ?????? ???'??? ??? ?? ??????. ??? ????? ??? ???? ????? ???????? ??? "Little Me" ??? ????? ???? ??, ???? ?? ??? ??? ???? ???? ???? ??? ???? ????? ?????? ????. ?????? ????? ?????.

תגובות

(לא יופיע בתגובה)

* שדה חובה

אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. האתר בייבי פאשין שומר לעצמו את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתו ושומר לעצמו את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו. אין באמור לעיל כדי לגרוע מהאמור בהוראה מהוראות תנאי השימוש באתר או בכל דין אחר.

 1. טוב, אם הייתי צריכה להסתמך רק על התמונות שמופיעות באתר שלהם – לא היה סיכוי שאי פעם הייתי פוקדת את החנות הזאת. הבגדים של הבנות פשוט מזעזעים…

  הסט שבחרת מקסים, אבל, שוב, מהתמונות שמתפרסמות באתר נראה שזה היוצא מהכלל, ולא הכלל.

  הדס
  4 בדצמבר 2011 18:02
 2. בגדי תינוקות גם בנים וגם בנות של מותג ״little Me"גם מעולים. אני חושבת שאיכות שלהם פי כמה יותר טוב מבגדי תינוקות של שילב, צוציק ואפילו של מיננה. הם גם יותר יקרים (120 שקל עבור אוברול)-אבל שווה כל אגורה. בגדי יתיר וקלות של המותג ניתן לרכוש ברשת ״o-baby".

  אסי מרגוליס
  4 בדצמבר 2011 21:11
 3. אחלה טיפ! לא הכרתי…תודה :)

  שיריש
  5 בדצמבר 2011 16:12