1.12.2011

זארה, אנחנו במשבר

 • חולצה של זארה
 • (סט עם מכנסיים) 100 ש"ח
boygirlnot_recommended

prescription ??? ???? ???? ???? ???" src="http://babyfashion.co.il/wp-content/uploads/2011/12/IMG_4557-e1322721939559.jpg" alt="" width="520" height="346" />

?????, cardiologist ??? ?? ????? ?? ???? ????? ?????. ????? ?? ????? ?? ????? ??? ????, ??? ?????? ???????. ????? ?? ???? ??? ??????? ?????? ?????. ??? ???? ????? ????? ??? ???? ?????? ??????:

1. ??????: ?????, ?? ??? ??, ????, ?? ?? ???? ?????? ????? ????? ???????? ?????? ??????? ???? ????? ??? ??????, ???? ???? ????? ????, ??????? ????? ?????? ????? ??? ?????? ?????? ????????, ????? ????? ?????? ??? ???? ??????? ?? ???????? ??? ?????? ????? ????? ??????? ???? ???????. ????? ??, ?? ????? ???? ?????? ?? ????? ?? ??? ???????.

2. ??????: ????? ????? ??? ???? ????? ?????. ??? ????, ??? ???, ??????? ???????. ??? ?? ??? ??? ?????? ??? ??? ????? ???????? ????? ?????????, ??? ?? ???? ??? ???? ???? ??????.

3. ????? ??? ?????? ???? ??? ????? ????. ???? ????? ?? ???? ?? ????' ?????? ?????? ???????, ????? ???? ?? ????'??. ???'??? ?????? ?? ?? ?? ???? ??? ???? ??? ??? ?????. ??? ???? ???????? ?? ????? ??? ????'??? ????, ?? ?? ??? ???????.

??? ???? ????: ???? ?? ???? ??? ???, ????? ???????? ????? ?????? ????? ???? ???????? ??????. ???? ????? ???? ???????? ???? ?????? ?? ?????? ????? ????? ???? ????, ??? ???? ????? ????? ?? ?? ??? ??? ????? ???? ????.

תגובות

(לא יופיע בתגובה)

* שדה חובה

אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. האתר בייבי פאשין שומר לעצמו את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתו ושומר לעצמו את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו. אין באמור לעיל כדי לגרוע מהאמור בהוראה מהוראות תנאי השימוש באתר או בכל דין אחר.

 1. היי,אני מתגוררת בצפון,ואוהבת מאד להלביש את הילי ביתי בת השנה ב EPK יש שם שלל בגדים מהממים!ממש כמו זארה של פעם,הייתי שמחה עם היית ניגשת לחנות ומוסיפה כתבה בבלוג שלך…ובנוסף מחירים ממש נוחים!אני חושבת שברשתות ובכלל בחנויות הבגדים מנסים לעצב לבובת ברץ'(מה שלעולם לא אחשוב לקנות להילי)מלמדים היום מגיל קטן איך להיות פרחה קטנה…פשוט איכסה…

  מיטל עובד
  1 בדצמבר 2011 09:31
 2. הי מיטל! תודה על הטיפ. אגש לסניף שלהם שבהרצליה ואחזור עם מסקנות

  baby fashion
  2 בדצמבר 2011 09:34
 3. דפנה – כמה כיף לקרוא את הבלוג שלך!! חברה הכירה לי אותו לפני כמה חודשים ואין מאושרת ממני לדעת שאני לא היחידה שמתעקשת לשלוח את הילד שלה לגן לא פחות יפה ממה שהיא מרשה לעצמה להתלבש לעבודה. ישר כוח!!
  אה ואם כבר בבלוג אופנה עסקינן אז ממליצה בחום על הנעליים של pediped – הכי רכות וגמישות שיש וגם זוכות לאינסוף שבחים על העיצוב המקסים. פעם היו מביאים אותן ל'טפליא' אבל נראה לי שהפסיקו… חבל… שווה בדיקה אם הם עושים משלוחים לארץ

  טל
  3 בדצמבר 2011 19:27
 4. אני קונה בסניף קניון גבעתיים והוא הרבה יותר רגוע ונעים. הקולקציה של זארה בדרך כלל מצויינת, עם נפילות "קים קרדשניות" פה ושם..אבל בגדול זו אלטרנטיבה מצויינת ולא יקרה לאופנה שווה לילדים.

  דנה
  8 בינואר 2012 14:43
 5. דנה-אני אנסה את סניף גבעתיים.תודה על העצה.

  dafna
  8 בינואר 2012 16:29
 6. השנה זארה איכזבו בענק. בדר"כ באיזור הילדים זה ללכת ולאסוף את הכל והשנה דווקא עם השתפרות יחסי עם עולם המבוגרים שלהם (אחרי תקופת בצורת) יש הדרדרות בעולם הילדים למעט מספר פריטים בודדים.
  אגב, שמתי לב שזה ככה העונה בלא מעט רשתות מקומיות לילדים (באיזור התינוקות המצב דווקא סביר), משהו עובר על המעצבים.

  נעה
  9 בינואר 2012 14:06