25.11.2011

קוטור קידס

boygirlnot_recommended

?????? ???? ?? ???? 10 ????? ????? (?????? 19/11) ???? ?? ????? ?????. ????? ????: ?????? ????? ?????? ?????. ??????? ??????? ?????? ????? ???? ??? ??? ????? ?????? ??????, visit web ??????. ????? ???? ????? ???? ?? ??? ?? ????? ????? ????? ????'? ?????? ?????? ??? ?????? ?????? ??? ???? ????? ???? ????????. ????? ?????? ??? ????? ???? ?????, information pills ???? ???? ??????? ???? ?? ????  10 ?????? ???? ??. ??? ????????? ??????, ask ??? ?? ?? ??? ????? ??????:

1. ????? ??? ???????? ???????? ???? ????????? ???????, ??????? ???? ?????? ??????? ???? ????? ?? ??????. ????? ??? ?????? ????? ?????? ???? ????? ??????? ??????? –  ?? ??? ?????? ??? ?? ?? ??????

2. ??? ??? ???? ???? ???? ?????? ???????? ?? ?????? "????? ????? ?? ???????, ?? ??????? ???? ????", ???? ????? ?????, ???? ??? ????? ??? ??????? ????? ??????. ?? ?? ?? ???? ???? ???????? ?? ?????? ???? ?????? ???????, ?? ??? ??? ????? ?? ??? ????

3. ??? ??? ?????? ????? ????? ??? ??? ???? ?????? ??? ??? ????? ???????? ????, ?? ?????? ?? ?? ????? ?????. ??? ?? ????? ?? ????? ??? – ??? ??? ?????? ???? ????? ???????

4. ????? ?????? ?????? ??????? ??????? ?? ??????? ??????. ?? ????? ?????? ????? ??? – ??? ??????? ???? ??? ?????? ????, ?? ???? ????? ?????? ?? ???? ?????? ?? ??? ???? ???????

5. ?????? ??? – ??? ?? ?????? ????? ?? ????? ??????, ?????? ?????? ?? ???? 10 ????? ??? ??????? ?"???????" ?????? ??? ?? ??? ???, ????? ????? ????? ??? ??????? ?? ??? ?????, ?? ?? ?????

6. ????? ???? ?????? ?? ?????, ?? ??? ???? ????? ??? ?? ???? ????? ??? ?????? ?? ????'? ?????? ??????? ?? ??? ?????? ?? ?????? ????? ????? ??? ????? ????? ???? ?? ????, ?? ???? ???? ?? ??? ????? ?? ????? ???? ?? ?? ????? ?? ???? ????? ?? ?????, ????? ?? ?????????

תגובות

(לא יופיע בתגובה)

* שדה חובה

אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. האתר בייבי פאשין שומר לעצמו את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתו ושומר לעצמו את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו. אין באמור לעיל כדי לגרוע מהאמור בהוראה מהוראות תנאי השימוש באתר או בכל דין אחר.

 1. האם את רומזת שהבעיה היא לא הורים שרוכשים מותגי יוקרה לילדיהם למרות שהיכולת הכלכלית שלהם לא באמת מאפשרת להם, אלא החברות שמייצרות את את כל הבייבי קוטור הזה? ממש לא הבנתי..הרי זה היצע וביקוש וגם אם זה הזוי(וזה הזוי במידה מסויימת)אם יש ביקוש יהיה היצע. ולצורך העניין- מנסיוני בדרך כלל יש הבדל בין מותגי יוקרה למותגים עממיים, אצל ילדים כמו אצל מבוגרים-באיכות,בעיצוב,בגזרות. אין מה לעשות. לשאלה אם יש הצדקה לקנות לילדים מותגי יוקרה התשובה היא- אם יש כסף וזה חשוב להורים אז כן. אם אין כסף אז לא.

  דנה
  8 בינואר 2012 14:58
 2. הי דנה.לא רמזתי שהבעיה היא בחברות הבגדים- הגיוני מבחינתן לייצר את הבגדים כי כאמור,יש לסחורה הזו קהל.בעניין ההוצאה-שכל אחד יעשה כטוב בעיניו,זו עמדתי.הבעיה שלי היתה עם הטון שננקט בכתבה עצמה,ועם האופן בו הוצגו האמהות והמשפחות בכתבה.לתחושתי היה בכתבה משהו חד ממדי ולא ממצה,ועל זה כתבתי.

  dafna
  8 בינואר 2012 16:33
 3. הודעה נחמדה, אנחנו גם בזה אותו עסק,אנו מודעים היום לתזונה שלנו וכמובן של ילדינו ומתחילים להבין שמה שנספג דרך העור חשוב לא פחות. החיתול עוטף את התינוק מיום הולדתו במשך שנתיים ימים לפחות, חשוב שעורו יהיה

  lolali
  5 בספטמבר 2014 08:00