30.11.2011

עין הנמר

winterunisexrecommended


?????? ????? ???? ????, diet
?? ??? ??? ?????? ??? ????? ???? ????? ???? ????? ????? ?? ????? ????????. ????? ??? ?"????", information pills
?????? ????? ??????? ??????? ???? ?????. ???????? ?? "????" ????? ??? ???? ?????: ???? ??? ??? ?????? ?????? ?????, ?? ?? ?????? ???? ????? ???? ????? ?????? ???? ??? ????????.  ??????. 

 ???? ????? ????? ??? ?????  ????? ???? ???? ?????? ??????? ? 147 ?"? ?????? ????? ????? ????? ?????? ????? ??????, ????? 95 ?. ??????? ?? ?????, ????? ?? ???? ??????? ?????? ??????? ???? ????? ??? ?????? ??????? ????. ?? ?? ?? – ????? ???? ??????, ????? ????? ?? ??? ?????? ????. ????? ???????, ????? 0-3, ???? ????? ?? ???? ?? ????? ???? ??? ?"????" ??????? ??? ?? ???? ?????, ??? ????? ?????? ????? ?? ????. ?????? ??? ???? ??????. ?? ?? ?????? ?????? ?????? ?????, ??????, ????? ????. ??? ???????? ??? ?????? ?????? ??????? ?????. ???? ???? ????? ???, ??? ???? ?? ????? ???? ?"????" (???? ???? ?? ?? ??? ????).

תגובות

(לא יופיע בתגובה)

* שדה חובה

אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. האתר בייבי פאשין שומר לעצמו את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתו ושומר לעצמו את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו. אין באמור לעיל כדי לגרוע מהאמור בהוראה מהוראות תנאי השימוש באתר או בכל דין אחר.

 1. הי דפנה יקרה!!
  אולי את זוכרת אותי, מקפה שיין… פעם היית יושבת בקפה ואני בשמחה שירתתי אותך והיה לי העונג להכיר אותך…
  בכל מקרה- אני משוגעת על הבלוג שלך הוא מדויק וכייפי עם טיפים מצוינים לאמהות שביננו.. במקרה גם נתקלתי באתר של מוקו והוא מאוד מזמין ועושה חשק לפנק את אריאל שלי עם כל מוצר משם.. בהזדמנות ארכוש משהו.. אפילו גם חשבתי על החלוק מגבת, החורף הזה והיציאה מהמקלחת זה ממש קור.. בא לי לעטוף אותו במשהו מחמם וכייפי וזה נראה לי להיט!!!
  תמשיכי. את מצוינת!
  כנרת.

  כנרת
  30 בנובמבר 2011 20:49
 2. גם רומי ואני מאד מרוצות מהחלוק של מוקו

  שירה
  30 בנובמבר 2011 21:07
 3. הי כנרת, בטח שאני זוכרת אותך! אז גם את אמא עכשיו?כמו כולנו :) תודה ונשיקות לך ולאריאל. שירה-טוב לשמוע גם ממך :)

  baby fashion
  2 בדצמבר 2011 09:37