6.10.2011

שלום, אני נוסעת

accessoriesunisexrecommended

?"trunki" ??? ?????? ????? ?????? ???? ????? ???????? ??????? "Mellisa&Doug". ????? ??? ????: ???? ???? ???? ??? ?? ???? ???. ??????? ???????, sickness ??????? ???????? ????. ??? ?? ???? ????? ?? ?????, what is ed ?? ?????? ??? 4. ???? ?????? ??????? ????? ?????? ?????? ??????? ??? ?????? ????'?? ???????? ?? ???, gerontologist ????? ????? ????? ?????…

??? ?????? ??????? ?????, ???? ????? ?????? ?????? ??? ???????. ????' ??? ????? ?????: ??????? ?? ??? ????. ???? ???? ??? ???? 38 ????? ????? ?????? ??? ???? 199 ?. ?? ???? ???? ????? ??? ???? ????? ??????, ??? ????? ?????? ??? ?????? ???. ?? ??? ????? ?? ???? ???????: ?? ?????, ??? ????? ??????? ?? ????? ??? ???. ?"??????" ?? ?? ?????.

תגובות

(לא יופיע בתגובה)

* שדה חובה

אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. האתר בייבי פאשין שומר לעצמו את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתו ושומר לעצמו את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו. אין באמור לעיל כדי לגרוע מהאמור בהוראה מהוראות תנאי השימוש באתר או בכל דין אחר.

 1. זה מוצר מדהים! יש לחברה גם הרבה מוצרים משלימים לילדים בנסיעות, שיכולים להפוך את החוויה הקשה לנעימהיותר. מומלץ למשפחות עם ילדים שנמצאות על ה"קו" ומטיילות הרבה.

  דפנה
  6 באוקטובר 2011 11:19
 2. נראה לך שזה יכול להתאים לילדה בת 5? לפי התמונות הן נראות ממש קטנות.

  שרון
  27 בינואר 2012 10:20
 3. אז אנחנו עוד מעט נוסעים ורציתי לקנות לנו כזאת, רק שבכל מקום שמצאתי זה עולה 299 ש"ח ולא 200, ובכלל אין. מאכזב :(

  מיה
  29 ביולי 2012 14:44
 4. בירור מעמיק יותר גילה כי שנה שעברה המוצר עלה 200 שקלים אך היבואן החליט להעלות את מחירו ב-50%! ולכן הרבה חנויות הפסיקו להפיצו. העליה במחיר נבעה בעליה בביקוש – אולי בעקבות פרסום הפוסט? בכל מקרה, מי שנוסע לחו"ל, אולי כדאי כבר לתכנן את הקניה ביעד. הפרש של עשרות אחוזים.
  אני גם לא בטוחה ורציתי לשאול, האם המזוודה יכולה באמת לשמש כמזוודה לילדים או שהיא קטנה מדיי והערך שלה הוא בעיקר חוויתי?

  מיה
  30 ביולי 2012 19:52