31.10.2011

אגדה אורבנית

winterunisexrecommendedseason

את העיצובים המקוריים של צמד המעצבות איריס אדלר וטלי מילכברג למותג "נונונו", שעד לא מזמן קראו לו "בלאק שיפ", הכרתי לראשונה כשלילי נולדה. חברות קנו לנו שתי חולצות שלהן במתנה, אחת עם גולגולת והשנייה עם הכיתוב "Jewish Princess", ואני עפתי על זה. השבוע, כשראיתי את אלון לובש נונונו, מעוטר בכוכבים ומפזר רוח רוקנרולית, נזכרתי כמה אני אוהבת אותן.

הסלידה של נונונו מכל מה שמשדר תינוקיות נוכחת גם בעיצובים שלהן וגם באתר הבית המרשים של המותג. נונונו מרכזות מאמציהן בהפצת הבגדים בעולם (ובקרוב ניתן יהיה לקנות את העיצובים שלהן ב"בארניז"). בארץ ניתן להשיג אותן ב"שוגר", במרכז בעלי מלאכה בתל-אביב ובחנות המקסימה "פינאטס" הממוקמת ברשפון. גם לפינאטס יש אחלה אתר. אתרים כמו אלו של "נונונו" ו"פינאטס" עושים לי טוב על הנשמה ועל המחשב. בעוד שהאתרים של רוב חברות ההלבשה הישראליות מיושנים, מעוצבים רע ואינם מציעים אופצייה של רכישה מקוונת, דווקא שני עסקים מקומיים קטנים משקיעים באינטרנט בטעם וחוכמה. זה משנה את כל החוויה של הגלישה, הקנייה וההתרשמות מהמוצר.

אז חוץ מהכוכבים הגדולים והיפים, שהם האהובים עלי מבין ההדפסים של "נונונו", העיצובים כוללים גם הרבה גולגלות, כיתובים ומתאפיינים בלוק מאד אורבני. אני יודעת שיש הורים שמרגישים שאלו עיצובים קצת בוטים עבור ילדים, ואני גם יכולה להבין את זה. לטעמי, כיף לגוון מדי פעם עם לוק מחוספס יותר. הבגדים לא זולים – המכנסיים וגם החולצה שעל אלון עולים 149 ש"ח כל אחד. אבל זו מתנה מעולה ומקורית, ואין הרבה כאלה.

תגובות

(לא יופיע בתגובה)

* שדה חובה

אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. האתר בייבי פאשין שומר לעצמו את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתו ושומר לעצמו את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו. אין באמור לעיל כדי לגרוע מהאמור בהוראה מהוראות תנאי השימוש באתר או בכל דין אחר.

  1. דפנה,
    תודה רבה על ההיכרות עם המותג ההורס הזה!!!
    אני חייבת להשיג את הבגדים שלהם לתינוקת שלי, אני כבר לא יכולה לראות ורוד יותר…

    הילה
    2 בנובמבר 2011 22:20